Rozdrabnianie Odpadów Tkanin

Aplikacije

Whatsapp Viber Telegram Line Skype Linkedin Gmail Copy URL

Opis

Odpady, skrawki i porzucone tekstylia, odzież i skóra z przemysłu tekstylnego i odzieżowego to odpady stałe, które są równie trudne do rozkładu jak tworzywa sztuczne. Zwykłe stosy lub wysypiska śmieci nie tylko zajmują miejsce, ale także zanieczyszczają środowisko i powodują powstawanie odpadów. Wykorzystując sprawdzone systemy rozdrabniania tych materiałów, odpady te można poddać recyklingowi na włókno lub przetworzyć na paliwo kotłowe do produkcji energii elektrycznej/ciepła.

Firma AIShred posiada sprawdzone rozwiązania w zakresie rozdrabniania odpadów tekstylnych, wykorzystujące przemysłowe rozdrabniacze dwuwałowe, które efektywnie rozdrabniają przedmioty na małe kawałki, ułatwiając ich dalszą obróbkę.

Do większości małych zastosowań wystarczy jeden rozdrabniacz AIShred + taśma załadowcza, co jest proste i niezawodne.

AIShred oferuje całą gamę urządzeń do rozdrabniania odpadów tekstylnych, od małych do bardzo dużych rozmiarów, o wydajności od kilkudziesięciu kilogramów na godzinę do ponad dziesięciu ton na godzinę. Dzięki zaawansowanym technologiom zapobiegającym plątaniu się i automatycznemu rewersowi, AIShred może z łatwością sprostać wszystkim wyzwaniom związanym z rozdrabnianiem odpadów tekstylnych.

Prośba o Informacje i Wycenę

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.