Przetwarzanie Paliwa z Biomasy

Aplikacije

Whatsapp Viber Telegram Line Skype Linkedin Gmail Copy URL

Opis

Biomasa jest formą energii pochodzącą z materii organicznej i stanowi odnawialne źródło energii. System wstępnego przetwarzania paliwa z biomasy firmy AIShred może przetworzyć kłody drewna, odpady ogrodowe, gałęzie, odpady drzewne, zrębki drzewne, słomę kukurydzianą i pszenną, wytłoczyny z trzciny cukrowej, łuski palmowe oraz inne odpady rolnicze i leśne do rozmiarów odpowiednich do spalania w kotłach, zarówno samodzielnie, jak i w mieszankach z innymi paliwami. Poprawia wydajność spalania i zapewnia ciągłość dostaw.

Systemy wstępnego oczyszczania paliwa z biomasy firmy AIShred są szeroko stosowane w elektrowniach lub elektrociepłowniach wykorzystujących biomasę. Projektujemy rozwiązania w zakresie wstępnego oczyszczania paliwa w zależności od rodzaju biomasy i typu kotła, aby zapewnić, że paliwo ma pożądaną wielkość.

AIShred posiada szeroką gamę urządzeń rozdrabniających do przygotowania wszystkich materiałów biomasowych na paliwo. Nasze rozdrabniacze wstępne mogą rozdrabniać ogromne kłody drewna, rozdrabniacze z podwójnymi wałami ścinającymi mogą rozdrabniać szeroki zakres słomy roślinnej, odpadów ogrodowych itp. o grubości do 50 mm, a drobniejsze cząstki mogą być rozdrabniane przez rozdrabniacze z pojedynczymi wałami i rozdrabniacze z podwójnymi rotorami. Ponadto firma AIShred oferuje również inne urządzenia do rozdrabniania dostosowane do potrzeb klienta.

Prośba o Informacje i Wycenę

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.