Niszczenie i Recykling Urządzeń Elektrycznych

Aplikacije

Whatsapp Viber Telegram Line Skype Linkedin Gmail Copy URL

Opis

Urządzenia gospodarstwa domowego obejmują sprzęt AGD, sprzęt czarny i drobny. Są one używane w ogromnych ilościach i w dużych ilościach są marnowane lub wyrzucane, powodując powstawanie odpadów i zanieczyszczenie środowiska. Kruszenie sprzętu AGD zmniejsza jego rozmiary i oddziela użyteczne materiały, takie jak plastik i metal, do dalszego przetwarzania.

Firma AIShred projektuje i produkuje szeroką gamę urządzeń do rozdrabniania urządzeń elektrycznych i linii sortujących, aby sprostać potrzebom związanym z rozdrabnianiem i recyklingiem elementów elektrycznych o różnych rozmiarach. Dwu- lub czterowałowe rozdrabniacze odpadów przemysłowych AIShred, posiadające duże możliwości przetwarzania wstępnego, są w stanie rozdrabniać bezpośrednio całe lodówki i pralki; dwu- lub czterowałowe rozdrabniacze odpadów przemysłowych AIShred, posiadające duże możliwości ścinania, są w stanie rozdrabniać urządzenia elektryczne do rozmiarów wymaganych w większości zastosowań recyklingowych.

Ponadto, rozdrabniarki AIShred są również wykorzystywane do rozdrabniania wszelkiego rodzaju odpadów elektronicznych, takich jak sprzęt informatyczny i telekomunikacyjny, panele fotowoltaiczne, sprzęt elektryczny i elektroniczny, urządzenia medyczne, przyrządy monitorujące itp.

Prośba o Informacje i Wycenę

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.