Niszczenie i Recykling Odpadów Elektronicznych

Aplikacije

Whatsapp Viber Telegram Line Skype Linkedin Gmail Copy URL

Opis

Odpady elektroniczne (WEEE), które obejmują szeroki zakres sprzętu elektronicznego i elektrycznego, to najszybciej rosnący strumień odpadów na świecie. Odpady elektroniczne zawierają wiele metali ciężkich i substancji toksycznych, a ich niewłaściwe składowanie i utylizacja mogą prowadzić do poważnego zanieczyszczenia środowiska. Kraje i organizacje międzynarodowe na całym świecie opracowały szczegółowe przepisy i regulacje dotyczące utylizacji e-odpadów.

AIShred dysponuje elastycznymi rozwiązaniami w zakresie rozdrabniania e-odpadów, które ułatwiają spełnienie wymagań w zakresie rozdrabniania w jednostkach utylizacji o różnych rozmiarach i ścieżkach technologicznych. Oferujemy również rozwiązania w zakresie sortowania elektromagnetycznego i wiroprądowego w celu oddzielenia różnych cennych metali w e-odpadach.

AIShred oferuje rozdrabniacze przemysłowe, kruszarki młotkowe i młyny, które mogą rozdrabniać e-odpady do minimalnej grubości 3 mm, co jest odpowiednie dla niemal wszystkich dalszych procesów przetwarzania.

Prośba o Informacje i Wycenę

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.