O AIShred

AIShred projektuje, produkuje i sprzedaje rozdrabniacze, kruszarki, urządzenia sortujące i przesiewające do recyklingu i przetwarzania wszystkich rodzajów odpadów stałych, a także zapewnia dostosowane do potrzeb kompleksowe rozwiązania i usługi obejmujące cały cykl życia produktu.

AIShred nieustannie dąży do zaspokojenia potrzeb wszystkich swoich klientów i pomaga im w osiąganiu wyższych celów, lepszych korzyści i zrównoważonego wykorzystania zasobów.

W celu osiągnięcia bardziej wydajnego i niezawodnego usuwania i recyklingu odpadów stałych oraz zmniejszenia zużycia energii, firma AIShred nieustannie korzysta z najbardziej zaawansowanych technologii na świecie i słucha sugestii swoich klientów, stale ulepszając i optymalizując każdy szczegół rozwoju produktu, projektu i produkcji.

AIShred jest spółką zależną firmy China GEP ECOTECH Co Ltd, z siedzibą w Zhengzhou, w prowincji Henan, miejscu narodzin Shaolin Kung Fu. Firma jest silna, posiada dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych inteligentnej bazy produkcyjnej sprzętu ochrony środowiska, dziesiątki zestawów precyzyjnych urządzeń do przetwarzania, setki udanych przypadków, z powodzeniem pomogła dziesiątkom krajów w osiągnięciu recyklingu stałych zasobów odpadów.

Globalny Biznes

Globalny Biznes

AIShred działa na skalę globalną. Dzięki zaawansowanej technologii internetowej, dobrej sieci transportowej i doskonałym agentom, nasz ślad rozprzestrzenił się po całej Azji, Europie, Oceanii i Ameryce.

Zespół badawczo-rozwojowy

Zespół badawczo-rozwojowy

AIShred posiada silny zespół badań technicznych i rozwoju, który posiada bogate doświadczenie w branży i pomógł AIShred uzyskać łącznie ponad 300 patentów.

Siła Przetwarzania

Siła Przetwarzania

AIShred posiada inteligentną bazę produkcyjną o powierzchni ponad 15 akrów, zatrudniającą ponad 100 wykwalifikowanych pracowników różnego typu oraz różnego rodzaju tokarki, szlifierki, urządzenia do cięcia itp.

Rekrutacja agentów

Recruiting Agents

Rekrutujemy silnych agentów na całym świecie, którzy pomogą nam lepiej rozwinąć naszą sieć sprzedaży i serwisu. AIShred zapewnia partnerom największe wsparcie techniczne i najszerszą przestrzeń rozwoju.

Prośba o Informacje i Wycenę

Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.